נעים להכיר

בשורה עיצובית מצוינת יוצאת מזיכרון יעקב ומסתמנת כדבר הלוהט הבא וכתחנת חובה לאדריכלים, מעצבים ולקוחות פרטיים העומדים בפני שיפוץ או בניית בית.

לאחר שנים של ניסיון רוני ביטון מקים את רוניס - כל מה שצריך בכדי לשפץ את הבית שלכם חכם ויפה יותר, מבפנים ומבחוץ - אריחים, חיפויי קיר, קרמיקות, מוצרי סניטציה, חדרי אמבטיות ואפילו הוט-טאבס ובריכות דגים אקולוגיות לחצר. רוני ילביש עבורכם את ביתכם במקצוענות חסרת פשרות בדיוק על פי הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם.

ברחוב דרך היין שבזיכרון יעקב הציורית, באחד המקומות היפים בארץ, מחכים לכם חדרי התצוגה של רוניס, יחד עם רוני והצוות המקצועי שלו שמלווים כל לקוח באופן אישי בתהליך החשיבה, הלבטים וההחלטות.

רוניס הוא משכן ייחודי להיצע מגוון אך מוקפד היטב של חיפויים, קרמיקות, מוצרי סניטציה ואמבטיות, אסלות, ברזים וכל דבר אחר שאתם עשויים להזדקק לו בתהליך שיפוץ ובנייה. הפריטים נאספו ביד מכוונת היטב ומבטאים את הלכי הרוח העיצוביים העדכניים ביותר מחד, ואת מיטב הפריטים הקלאסיים מאידך במיוחד עבור הבית שלך.

מקצוענות עד הפרט האחרון תפורה לפי מידותיך.

האני מאמין של רוני ביטון, מנכ"ל ויועץ עיצוב ראשי: " כשאתה נותן טיפול צמוד לכל לקוח כאילו הוא היחידי שלך קורה משהו נפלא. אתה הופך להיות אבן שואבת לרעיונות, לאבא של הפרויקט שלו, למנטור העיצובי שלו, אחריות גדולה".

רוני ביטון - רוניס